O nás

O nás

Jmenuji se Veronika a jsem maminka dvou malých dětí. Stejně jako pro spoustu maminek, které na tyto stránky zavítají, moje rodina je moje všechno. Chci pro ně jen to nejlepší.

Budování krásné domácnosti, kde se mé děti budou cítit jako v pohádce, je jeden z mých největších cílů a taky důvod, proč jsem tenhle e-shop založila. Chci, aby nejen můj syn a dcerka, ale i děti všech ostatních, měli to nejkouzelnější dětství, jaké jenom jde.

Co je MOVEM?

Možná by se vám mohlo zdát, že název tohohle e-shopu vůbec nedává smysl. Pro mě je to ale právě naopak. Víc smyslu by ani mít nemohl.

Když jsem poprvé dostala nápad, že e-shop založím, přemýšlela jsem, jak ho pojmenovat. Nějakou dobu mě nic nenapadalo… a pak mě to trklo. Tohle všechno dělám pro rodinu. Měla by tedy být znát i v názvu. Dala jsem dohromady počáteční písmena všech z nás, a vznikl MOVEM, e-shop pro nejkrásnější domácnost.

Jak to celé začalo?

Dekorace domácnosti mě nedávno úplně pohltila. Začala jsem nakupovat sezónní dekorace a zdobit s nimi svou domácnost, a tak mě napadlo, že svůj koníček přeměním v podnikání a začnu se živit tím, co mě opravdu baví. Rozhodla jsem se to risknout a založit MOVEM, díky kterému můžu pomáhat měnit život v pohádku i vám.

Věřím, že dekorace a dárky mohou být nejen krásné, ale také praktické a dokážou rozzářit každý domov. Proto se snažím prodávat jen takové produkty, které jsou kvalitní, odolné a vydrží vám na víc než jen jedny Vánoce. Na to se můžete spolehnout.

A co že tu najdete?

Co máme v nabídce? Nejvíc mě baví sezónní dekorace, podle toho vypadá i nabídka. Vánoční věnce, hrnečky, aroma lampy… je tady toho spousta! Nejlepší, když se přesvědčíte sami. Podívejte se do nabídky e-shopu a nechte svůj domov zářit s krásnými dekoracemi.