Doprava a platba

1. Možnosti a ceny dopravy

Máme velké množství možnosti dopravy, můžete využít služeb Zásilkovny, kde nabízíme možnost doručení na výdejní místo a na adresu, dále také můžete vužít Balíkovnu, kde je k dispozici doručení do Balíkovny nebo také na adresu.

a) na výdejní místo - zdarma od 1 200 Kč


Dopravce Cena
Zásilkovna 89 Kč
WE|DO 69 Kč
PPL 89 Kč
Balíkovna  79 Kč
Česká pošta  99 Kč

b) na adresu

Dopravce Cena
Zásilkovna 119 Kč
WE|DO 129 Kč
PPL 129 Kč
Česká pošta  109 Kč

2. Možnosti platby

  • Bankovní převod - zdarma, je možné zaslat ze všech bank, převod většinou trvá 1-2 pracovní dny, po obdržení platby odesíláme objednávku.
  • Dobírka - cena dobírky je 29 Kč u všech námi nabízených dopravců, platíte hotově nebo kartou přímo kurýrovi nebo na výdejním místě. Na dobírku zasíláme pouze objednávky do 2500 Kč.
  • Platební brána - Comgate a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
    1. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na online platební bránu Comgate, kde můžete uhradit objednávku platební kartou, QR platbou, nebo také Apple Pay. Platební brána podporuje platby prostřednictvím platebních karet Visa i Mastercard. Platební brána plně podporuje zabezpečení 3D Secure. 
    2. online bankovní převod (platební tlačítka bank) prostřednictvím platební brány ComGate probíhá okamžitě, dochází tedy ihned ke stržení peněz z vašeho účtu. Při placení zvolíte možnost Rychlé online platby a vyberete z nabídky svou banku. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na stránku svého internetového bankovnictví. Když se přihlásite, bude na vás čekat předvyplnění příkaz k platbě, který stačí poté potvrdit.

Kontaktní údaje na Comgate a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Comgate a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

3. Balení

  • Snažíme se dbát na ekologii, proto bude většinou Vaše objednávka zabalena do papíru a bude možné obalový materiál recyklovat.
  • Pokud bude něco zabalené v plastovém obalu, takto nám to doručil již dodavatel a nechceme plýtvat obalovým materiálem.
  • Krabici můžete případně použít znovu, obalový materiál mohou využít děti na hraní (přiměřeně věku), děkovnou kartičku můžete použítjnapříklad jako záložku do knížky.